Odpoledne s Andersenem

Odpoledne s Andersenem

V úterý 28.3.2023 odpoledne žáci prvních tříd zavítali opět do místní knihovny. Společně se svými učitelkami a asistentkami se zúčastnili každoroční akce „Odpoledne s Andersenem“.  Paní knihovnice si připravila pro malé návštěvníky spoustu aktivit. Nejprve je krátkým povídáním seznámila s životem a dílem Ondřeje Sekory, který je spjatý s postavou Ferdy Mravence. Následovala pohybová hra napříč knihovnou „Jak pracují mravenečci“. Na svačinku upekli pedagogové výborné tvarohové koláčky a na pití dostaly děti jablečný džus. Nechyběla ani výtvarná činnost. Každý žák si vyrobil na krk medaili s postavičkou Ferdy Mravence. Na závěr programu proběhla krátká diskotéka s dětskými písničkami.

Dětem se odpoledne velmi líbilo a za celou akci paní knihovnici moc děkujeme.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)