JARO VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

JARO VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

JARO VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Na jaro jsme se s dětmi už moc těšili. Po dvouleté přestávce jsme ho mohli přivítat vynesením Moreny a konečně si užíváme sluníčka, vycházek a dovádění na zahradě. V dubnu proběhla beseda s myslivcem Františkem Malchárkem, který dětem ukázal a vysvětlil spoustu zajímavostí z lesa. Děti byly nadšené, myslivec s nimi diskutoval, ukázal jim různé myslivecké potřeby, trofeje a vábičky, naučil je pár slov z myslivecké mluvy a vysvětlil, jak se mají lidé v lese chovat a jak se můžeme o zvěř starat. Na konci dubna k nám také zavítal čarodějnický rej. Na zahradě jsme plnili úkoly, opékali a užili si kouzelné odpoledne. V květnu nás navštívil kouzelník Reno, který k nám jezdí už několik let a vždy sklidí obrovský úspěch. Na Den dětí jsme vyrazili do Dlouhé Loučky do kina na legrační pohádku, která pobavila i nás dospěláky. Jaro utíká jak voda a i když se snažíme více času trávit venku, tak stíháme i tvořit, zpívat, užívat si různé tematické dny jako třeba Den naruby, Den bláznivých ponožek nebo barvičkový pohádkový týden. Před prázdninami se ještě chystáme na hledání pokladu na Zelených chatkách a pak už s vysvědčením v ruce zamáváme uplynulému školnímu roku a budeme se těšit na ten nový.

Přejeme Vám krásné prázdniny a dny plné sluníčka a pohody.

Vaše děti ze ŠD

54321
(0 votes. Average 0 of 5)