Jablíčko hraní – hravé podzimní vyučování našich prvňáčků

Jablíčko hraní – hravé podzimní vyučování našich prvňáčků

Ve středu 16.11.2022 proběhl ve třídách 1.A a 1.B projektový den – JABLÍČKO HRANÍ. Paní učitelky společně s asistentkami pedagoga připravily žákům hravější a zábavnější výuku s podzimní tématikou. Třídy byly spojené a žáci plnili společně různé úkoly. V kruhu na koberci četli z nachystaných kartiček slabiky a slova, které se ve škole už naučili a procvičovali počítání. Poslechli si pohádku o jablíčku a společně si zazpívali známou písničku „Koulelo se koulelo…“ . Na závěr si z přinesených jablíček nachystali tiskátka a vytvořili si papírovou jablečnou zavařeninu. O svačinkové přestávce nechyběla také ochutnávka jablíčkových štrůdlů a jablečného džusu. Celé dopoledne si děti velmi užily a hravou formou procvičily již probrané učivo. Akce se vydařila a žákům i pedagogům se moc líbila.

Za 1.A Mgr. D. Konvalinková, AP: E. Siváková

Za 1.B Mgr. A. Vašková, AP: Ing. T. Petrželová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)