Den Země ve III. A

Den Země ve III. A

Na oslavu pro naši matičku Zemi jsme si připravili různé zajímavé aktivity. Luštění tajemné křížovky na jednotlivých stanovištích, vymýšlení narozeninového přání pro Zemičku…Nejlepší byla eko pátračka – stezka s plněním úkolů, řešením rébusů a vytvořením dortu z přírodnin pro planetu Zemi k jejímu svátku. Děti si hrály na detektivy a měly za úkol přijít na to, kdo ukradl dort, který nachystala zvířátka v lese pro Zemi. A podařilo se! Dort ukradl malý medvídek…Tak se děti domluvily a každá skupinka vytvořila pro naši planetu nový dort z přírodnin, které našly. Výsledkem byly krásné výtvory. Celá hra pomohla žákům více porozumět přírodě, prohloubit si vědomosti, spolupracovat s kamarády a poradit si samostatně v přírodě.

Mgr. Silvie Pecherová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)