Den bláznivých účesů

Den bláznivých účesů

Na pátek 24. února jsme v družině vyhlásily Den bláznivých účesů a oblečení. Zúčastnila se nejen spousta odvážných dětí, ale krok s nimi držely i paní učitelky, které se nebály celý den učit ve velmi kreativních, a hlavně opravdu vtipných modelech. Věřím, že si tento den všichni užili a že vidět svou paní učitelku v tomto netradičním oděvu třeba i pomohlo některým nesmělejším dětem navázat komunikaci a ti nebojácní se do školy ještě více těšili.

Odpoledne v družině už potom byla jedna bláznivá párty. Nejdříve jsme si udělali módní přehlídku, kterou komentovala významná módní návrhářka 🙂 Na mole se tak procházela „Smrdutá popelnice“ s „Muffinovou princeznou“, „Diskokoule“ a podobní modelové. Potom jsme se za řádného kraválu prošli průvodem po náměstí a na závěr už byla diskotéka a taneční hry.

Děkuji paním učitelkám, vychovatelkám a dětem, že se nebály udělat si ze sebe legraci. Vždyť je to super 🙂

Martina Čechová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)