Čtení Harryho Pottera v družině

Čtení Harryho Pottera v družině

V naší družině jsme velcí fanoušci Harryho Pottera, slavné série knih o mladém kouzelníkovi a jeho dobrodružstvích v Bradavicích. Čteme společně každý den a diskutujeme o tom, co se stalo, co nás překvapilo, co nás bavilo a co bychom udělali jinak.
Abychom si zpestřili čtení, vymysleli jsme si vlastní hru, která nás vtáhne do děje knihy.
Každý den losujeme z Ohnivého poháru jména dětí, se kterými potom jdeme na tajuplnou výpravu do tajemné komnaty. Zatím jsme jen nahlédli za velké dveře, ale brzy nás tam čekají různé úkoly, které musíme splnit, abychom získali poklad. Úkoly jsou inspirovány knihou, ale také našimi vlastními nápady.
Hra nám dává možnost prožít si části knihy na vlastní kůži, zlepšit si naše dovednosti, spolupracovat s ostatními a hlavně se dobře bavit. Máme rádi Harryho Pottera a těšíme se na další díly, které nás čekají.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)