Cesta kolem světa Kanada

Cesta kolem světa Kanada

V úterý 23.4. se děti z družiny vydaly do místní knihovny na besedu s názvem,, Cesta kolem světa“. Tomáš Štěpán začal své vyprávění úchvatnými fotografiemi divoké přírody, které přitáhly pozornost všech dětí. Představil jim rozlehlé kanadské lesy, majestátní hory a tajemná jezera. Děti byly fascinovány obrázky zasněžených vrcholků a divoké zvěře, kterou Tomáš během svých cest potkal. Během besedy se děti dozvěděly nejen o krásách kanadské přírody, ale i o tom, jak důležité je chránit naše přírodní prostředí. Tomáš s nadšením popisoval své setkání s medvědy a zároveň zdůrazňoval význam bezpečného a zodpovědného chování v divočině. Na závěr proběhla diskuse, během které měly děti možnost ptát se na vše, co je zajímalo o Kanadě a cestování. Tomáš odpovídal na otázky s velkým nadšením a trpělivostí. Všichni se shodli, že setkání s Tomášem bylo nejen poučné, ale i nesmírně zábavné. Budeme se těšit na další cestovatelské vyprávění.

Martina Kappelová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)