04.04.2017 - Okresní kolo matematické olympiády

V úterý 4. dubna se v Šumperku konalo okresní kolo matematické olympiády pro žáky šestých, sedmých a osmých tříd. Naši školu reprezentovali Stoljar Alexander (6. třída), Sedláček Miroslav (6. třída), Suchý Radovan (6. třída), Kusá Renata (7. třída), Kalusová Veronika (7. třída), Kobzová Michaela (8. třída), Janošová Michaela (8. třída) a Grepl Michal (8. třída). V kategorii pro sedmé třídy se úspěšnou řešitelkou stala Renata Kusá. Největšího úspěchu však dosáhl Alexandr Stoljar, který ve své kategorii pro žáky šestých tříd měl 100% úspěšnost a obsadil vynikající první místo v okresním kole matematické olympiády. Blahopřejeme k tomuto skvělému úspěchu a děkujeme všem za dobrou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2017 04 04Stoljar