31.01.2019 - Brusleni

Ve čtvrtek 31. 1. 2019 si  žáci 2. stupně zpestřili zakončení prvního pololetí půldenním výletem. Po půlroční pilné práci v lavicích jsme dostali vysvědčení a vyrazili na zimní stadion v Uničově. Do bruslení se zapojili i  žáci, kteří na bruslích nikdy nestáli i ti, kteří brusle s sebou neměli a navzájem si brusle propůjčovali. Za dvě hodiny na ledu nebyli k rozpoznání začátečníci od zkušených bruslařů.  Zajezdili jsme si,  zazávodili a s úsměvem a hrdí na své vysvědčení se těšili na prázdniny.

2019 01 31 Brusleni

Někteří jsme se rozhodli pro prohlídku Šatlavy – muzea vězeňství v Uničově. Vyzkoušeli jsme si pouta, španělskou botu, kládu a jiné středověké “náčiní”. A v jedné kobce objevili i hospodského rváče.  Tak tady bychom dlouho zůstat nechtěli!

Mgr. Vendula Navrátilová