27.03.2019 - Ekoprogram „Na zahradě ježek dřímá“

Víte, co je ježkovník? To je domeček, který slouží k úkrytu ježků. A právě dva takové ježkovníky děti ze 2. B ve středu 27. března ve vile Doris v Šumperku samy vyrobily. Každý přiložil ruce k dílu – každý z osmiletých dětí vrtal do dřeva vrtačkou, šrouboval šrouby, zatloukal hřebíky. Všichni byli neskutečně šikovní.

Jeden domeček jsme si odvezli na naši školní zahradu. Jsme moc zvědaví, jestli se do něj nějaký ježek nastěhuje.

Ovšem do vily Doris se nejezdí jen pracovat, ale také hrát si, bavit se a poznávat. I to všechno jsme stihli. Závěrem našeho výletu byla sladká tečka v podobě nakupování v cukrárně.

Mgr. Eva Štenclová

2019 03 27 Jezkovník