25.09.2018 - Spaní ve škole

Dne 25.9.2018 prožili žáci 5. B společně s třídní učitelkou D. Konvalinkovou „NOC  VE  ŠKOLE“. Děti se na akci velmi těšily, a také dobře připravily (slané i sladké dobrůtky). Kromě toho došlo také na objednání  PIZZY z nedalekého města Šumperk . Spalo se ve třídě na karimatkách a ve spacácích. Akce se všem velmi líbila a děti by ji chtěli určitě zopakovat. Tak uvidíme…

Druhý den žáci uklidili třídu a vyrazili společně s paní učitelkou do budovy školní družiny na náměstí, kde měla ten den probíhat výuka , a to v důsledku přerušení dodávky elektrické energie v Horní Libině. Cestu spojili s přírodovědnou vycházkou, kde poznávali druhy hornin, o kterých se nyní učí v přírodovědě, ale také měli za úkol najít nějaký přírodní úkaz. No a protože je podzim, nejvíce nosili zajímavosti „kaštanové“ – např. tři v jednom obalu, malý a velký nebo kaštánek – albínek.  Dětem se vycházka velmi líbila.

Mgr. Daniela Konvalinková

2018 09 26 spani ve skole