22.05.2019 - Turnaj O pohár starosty obce Troubelice

Ve středu jsme se probudili do deštivého rána s obavou, jak bude průběh turnaje vypadat. Po příjezdu bylo jasně, že na venkovním hřišti se hrát nebude a že se přesuneme do školní tělocvičny, která je značně menší než naše. Bylo rozhodnuto, že systém bude 3 + 1, aby se vůbec dalo hrát.

Naše hráčky a hráči dostali na úvod nepříjemného soupeře, a to domácí tým, který nastupoval s velkými ambicemi. Po dobrém výkonu jsme remizovali 2 : 2 a položili tím základ k dobrému umístění. Další dva soupeře jsme porazili: Pionýrů Uničov těsně 3 : 2 a Dlouhou Loučku jasně 5 : 2. V předposledním utkání nás čekalo Gymnázium Uničov s největším výškovým průměrem, které své soupeře v předchozích utkáních jasně přehrávalo. Naši s ním dlouho drželi krok, ale nakonec jsme prohráli 3 : 4. V posledním zápase, kdy se vystřídali všichni hráči jsme vyhráli 6 : 2 a toto vítězství znamenalo celkové 2. místo.

Naše sestava: Simona Šindlerová podala v brance výborný výkon – Zuzana Kalusová, Roman Tichý a Patrik Janoš (první trojka odehrála nejvíce minut, všichni hráli skvěle, Roman byl podle mě i mých kolegů s ostatních týmů nejlepší hráč turnaje a zároveň náš nejlepší střelec), Filip Beneš, Viktor Lašák a Franta Bartoněk – ti zajišťovali velice dobře naši první trojici, Tomáš Koňárek, Matěj Talanda, Martin Hrabáček, Marek Kuruc a Ondra Žáček dostali příležitost hlavně v posledním zápase.

Ještě jednou musím pochválit všechny hráčky a hráče za velice dobrý výkon a reprezentaci naší školy, stačilo málo a dosáhli by i na to vytoužené první místo.

Pořadí turnaje:

1.    Gymnázium Uničov