20.06.2011 - Matematické soutěže ve školním roce 2010/2011

Letošní školní rok přinesl žákům naší školy také úspěchy v soutěžích z matematiky. Tradičně se zapojujeme do Matematické olympiády a do Pythagoriády. V Matematické olympiádě se nejvíce dařilo Petru Janošovi ze 6.A třídy a Martinu Kyselovi z 8. třídy, kteří získali ocenění Úspěšný řešitel okresního kola, stejně jako Tomáš Kobylka z 8. třídy v soutěži Pythagoriáda.

Šest družstev se letos zapojilo do mezinárodního semináře Taktik, který je zaměřen na řešení logických problémů. Zde se nejvíc dařilo skupině ve složení Petr Janoš, Dennis Duda a Pavel Chlup ze 6.A třídy, kteří ve své kategorii obsadili 1. místo.

Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák