16.12.2010 - Okresni kolo dívek ve florbale

Naše dívky mladší kategorie se zúčastnily 16. prosince 2010 okresního kola, kde bojovaly s dalšími čtyřmi družstvy.

Začátek turnaje nám tak úplně nevyšel, protože jsme zahájili dvěma porážkami, a to s I. ZŠ Šumperk 0 : 1 a se ZŠ Postřelmov 1 : 2. Porážky byly těsné a náš výkon vůbec nebyl špatný. Děvčata zápasy žila, povzbuzovala se na střídačce a věřila v obrat. Ten přišel v dalším zápase, kdy jsme porazili domácí III. ZŠ Šumperk 1 : 0 a najednou byla reálná šance na třetí místo. To se nakonec podařilo vybojovat, protože v posledním zápase naše dívky porazily ZŠ Hrabišín 1 : 0 a náš úspěch byl na světě.

Musím všem holkám moc poděkovat za skvělý přístup, bojovnost a obětavost a maximálně kolektivní výkon, kdy každá z děvčat, která byla na hřišti, odvedla perfektní práci.

Naši školu reprezentovaly: Zuzka Johanová – Terka Řeháková, Maruška Křivová, Simča Kožoušková, Venďa Körnerová, Eliška Hegrová, Katka Feráková, Monča Dubová, Verča Jandová, Eliška Vlčková, Nikola Klíčová.

I když chválím všechny, přesto musím vyzvednout opravdu vynikající výkony Elišky Hegrové, která dala všechny naše branky, Zuzky Johanové v brance a Katky Ferákové v poli.

Holky díky, tak se reprezentuje naše škola, bylo to super!!!

Konečné pořadí:

1. ZŠ PostřelmovI.