15.06.2010 - FLORBALMÁNIE v Hradci Králové

VELKÝ ÚSPĚCH!!!

       Naši nejmladší florbalisté dosáhli 15. června 2010 velkého úspěchu na turnaji FLORBALMÁNIE v Hradci Králové, kterého se zúčastnilo 29 družstev prakticky z celé republiky. Pro úspěch jsme museli vyrazit již před šestou hodinou a po osmé jsme dorazili na místo.

       Naše cesta začala v jedné ze sedmi skupin ve Sportovní hale Trebeš, o takové si mohou naši kluci bohužel nechat jenom zdát. Po dvou remízách a jednom vítězství jsme ze skupiny postoupili jako druhý tým do osmifinále. Všechna utkání od osmifinále se hrála na otevřeném hřišti na Ulrichově náměstí v centru Hradce Králové.

       Další průběh turnaje byl pro naše kluky jeden velký sen, který se pomalu stával skutečností:

Osmifinále: vítězství nad Jablonném n. Orlicí bez problémů 3:1

Čtvrtfinále: porážíme Doksy 3:2, výsledek neodpovídá naší herní převaze a všichni začínáme uvažovat o tom, že si odvezeme některý z pohárů, které jsou vystaveny na stolku pořadatelů

Semifinále: důležitý zápas proti Jaroměři, po sporném gólu, kterému předcházel jasný faul na Lukáše Vránu, jsme prohráli těsně 1:2, ač jsme nebyli horší, právě naopak

Zápas o 3. místo: hoši se rychle vypořádali s pocitem křivdy a únavou a brzy nastoupili proti Hronovu, tomu nedali žádnou šanci a vyhráli jednoznačně 3:0!!!

No a potom slavnostní nástup vítězů, rozdání cen a pohárů, fotografování do Hradeckého deníku a obrovská radost kluků, že to dokázali. To, co dokázali, dokumentuje příhoda z úplného závěru, kdy k nám přišel jeden z pořadatelů a ptal se, kde vlastně ta Libina je. Po našem vysvětlení doufáme, že si nás všichni budou pamatovat.

A teď ti, kteří se o to zasloužili: Mirek Soldán, Lukáš Vrána, Jirka a Ondra Ptáčkovi, Peťa Čikl, Dominik Carda, Peťa Janoš, Peťa Ivanovič, David Kobylka a Martin Žáček.

Kluci se fantasticky rozloučili se svojí věkovou kategorií, dali příklad ostatním a doufám, že na tento úspěch naváží v dalších letech a zažijeme ještě další krásné chvíle.

Foto

                                                                                       Mgr.Václav Crhonek

54321
(0 votes. Average 0 of 5)