12.05.2010 - Krajské kolo malých fotbalistů

Také v tomto školním roce se žáci naší školy zúčastnili soutěže v kopané s názvem McDonald’s Cup. Skvělého úspěchu v této populární soutěži dosáhli naši chlapci v kategorii 4. a 5. tříd. Nejprve bez problémů zvítězili v okrskovém kole v Libině a postoupili tak do okresního finále, které se odehrálo v Šumperku. Také zde se jim dařilo a poprvé se probojovali až do krajského kola, které se uskutečnilo na trávníku prvoligového mužstva Sigma Olomouc. Zde se ve středu 12. května 2010 sešla nejlepší mužstva z okresů Olomouc, Přerov, Prostějov, Jeseník a Šumperk. Ani v této těžké konkurenci se naši reprezentanti neztratili, bojovali ze všech sil a svými výkony si zajistili vynikající třetí místo v olomouckém kraji! O tento mimořádný úspěch se zasloužili Dominik Carda, Peťa Čikl, Jirka a Ondra Ptáčovi, Dominik Švácha, Pavel Chlup, Mirek Soldán, Peťa Ivanovič, David Kobylka, Martin Žáček a Rosťa Schovánek. Děkuji všem chlapcům za vzornou reprezentaci naší školy i celé obce. Poděkování patří i panu učitelovi Aleši Skálovi, stejně jako panu Jiřímu Ptáčkovi a panu Stanislavu Ivanovičovi, kteří tyto žáky připravují v oddíle kopané TJ Libina.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel školy