12.02.2013 - Florbalový turnaj smíšených družstev v Rapotíně

Naše družstvo přijelo na již 4. ročník turnaje do Rapotína, kam letos dorazilo 11 družstev, což byl zatím nejvyšší počet týmů. Zápasy ve skupinách se hrály na dvou menších hřištích.

Celky byly rozděleny do dvou skupin. Naše družstvo bylo v šestičlenné a postupně se utkalo s týmy Rapotína, Petrova, Sobotína, Vikýřovic – v těchto zápasech jsme vždy zvítězili, pouze v posledním zápase, který nemohl změnit naše prvenství ve skupině, jsme podlehli družstvu Nového Malína.

Jako vítěze skupiny na nás v semifinále čekal druhý tým ze skupiny vedlejší, a to Loučná n. D. V dramatickém utkání jsme podlehli 2:4 a čekal nás poražený z druhého semifinále v boji o třetí místo.

Tímto soupeřem byl celek Hrabišína (ten podlehl v semifinále Sobotínu 1:2). Toto utkání se hrálo již na velkém hřišti a projevila se naše převaha a hlavně přítomnost našeho nejlepšího hráče Lukáše Vrány. Po absolutní převaze naše družstvo vyhrálo jasně 6:1 a obsadilo tím 3. místo.

Pro úplnost: ve finále zvítězil Sobotín nad Loučnou n. D. 3:2 po samostatných nájezdech.

Reprezentovali nás: Mirek Soldán – Lukáš Vrána, Pavel Chlup, Tomáš Tkadlec, David Kobylka, Eliška Hegrová a Katka Feráková.

Musím všem poděkovat za zodpovědné výborné výkony, hlavně zmiňovanému nejlepšímu hráči Lukáši Vránovi. Díky za vzornou reprezentaci školy a naší obce.

                                                                 Mgr. Václav Crhonek

54321
(0 votes. Average 0 of 5)