10.10.2018 - Návštěva divadelního představení v Šumerku

Dne 10. 10. jsme se s žáky 2. B vydali do Šumperka, abychom shlédli divadelní představení pro děti „O Honzovi a zakleté princezně“. Před začátkem představení jsme obdivovali divadelní budovu z venku i vevnitř.

Pak jsme se usadili do pohodlných nových červených sedadel v hledišti a sledovali klasickou pohádku s napínavým dějem. Hlavní roli skvěle hrál bývalý žák libinské školy Kryštof Grygar, velmi se líbila krásná princezna, trošku strašili obři a zlý čaroděj.

Hodina představení  uplynula jako voda. Po stažení opony zůstaly děti sedět se slovy: „ Ještě jednou ! !“

Takže se těšíme, až  4. prosince opět vyrazíme do šumperského divadla, tentokrát na pohádku „Míša Kulička“.

Mgr. Eva Štenclová

2018 10 10 006Divadlo