09.11.2018 - Okresní kolo Čeps cup pro 1. stupeň hochů

Tento turnaj se uskutečnil v naší tělocvičně za účasti pěti týmů. Hrálo se systémem každý s každým na dvou hřištích  současně. Rozhodovat přijeli delegovaní rozhodčí z Přerova, naše škola připravila hrací plochu a zázemí pro družstva.

Naši kluci zahájili velmi dobře, když porazili nejprve tým z Rohle 6  :  2 a ve druhém zápase zdolali Paseku 5  :  3. Třetí zápas se ukázal rozhodující pro celkové umístění. Soupeřem byli chlapci z Troubelic, kteří předtím dvě utkání hladce vyhráli.  Zápas byl velice vyrovnaný a pouze neproměňování našich šancí způsobilo těsnou porážku 2  :  3. V posledním zápase už jsme nemohli dosáhnout na vítězství v turnaji, přesto naši kluci bojovali a porazili Dlouhou Loučku 4  :  3.

Tento výsledek znamenal celkové 2. místo, což je velice dobré umístění, za které musím naše hráče pochválit.

Naše sestava: David Pluskal – Filip Kappel, Ondrřej Baklík, Daniel Halouzka, Adrian Skála, Marián Skála, Matěj Pospíšil.

Pochvalu navíc zaslouží David za obětavý výkon i přes zdravotní problémy, když zneškodnil také dva nájezdy. A určitě nejlepší hráč v poli Matěj, který byl zároveň naším nejlepším střelcem.

                                                               Mgr. Václav Crhonek

54321
(0 votes. Average 0 of 5)