06.12.2017 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 6. 12. 2017 proběhl další ročník, již 21., soutěže v psaní na klávesnici pro žáky ZŠ. Letos se utkalo 85 soutěžících. Soutěže se zúčastnili žáci z 11 základních škol regionu Uničov: ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Jungmannova Litovel, ZŠ Štěpánov, ZŠ Medlov, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Luká, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Šternberk, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Libina a ZŠ Pionýrů Uničov.
Žáci byli opět rozděleni do menších skupin, ve kterých soutěžili v psaní na klávesnici. Tento rok však soutěžící zaskočily technické problémy. Zvolilo se náhradní řešení, takže na konec mohla soutěž zdárně proběhnout.
Naší školu reprezentovali: Michaela Kobzová (9.třída), Semi Struhár (9.třída), Martina Pirklová (9.třída), Adam Dubový (8.třída), Sabina Kallerová (8.třída), Tomáš Koňárek (7.třída), Ondřej Ješko (7.třída) a Adéla Lounová (7.třída). V naší skupině odsadili druhé dvě místa žáci z naší školy. Druhé místo ve skupině obsadila Adéla Lounová a třetí místo Michaela Kobzová. Všem žáků patří poděkování za dobrou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2017 12 06 Psani na klavesnici