05.12.2018 - Krajské kola ve florbale dívek kategorie III

Vyrazili jsme autobusem s řidičem panem Vrbou a trenérem Tomášem Čechem v půl sedmé ráno od školy. Jako obvykle jsme se zdrželi při průjezdu Olomoucí a to tak, že bylo nutno volat do Přerova kvůli našemu pozdějšímu příjezdu.

Rozlosování proběhlo bez nás a bylo docela příznivé. V prvních dvou zápasech nás čekaly relativně slabší soupeřky. V prvním zápase Prostějov a tento zápas se ukázal jako velmi důležitý. Po naší velké převaze jsme vedli  pouze o branku a díky velké chybě jsme sekundu před koncem dostali vyrovnávací gól, který znamenal remízu 1 : 1. V druhém zápase jsme zbytečně prohráli s Bělou 0 : 1 a situace začala být kritická, čekal nás totiž silný Lutín. V tomto zápase se holky vybičovaly a přesto, že prohrávaly o dva góly, nakonec zvítězily po nejlepším výkonu 3 : 2. V posledním zápase jsme s nejsilnějším týmem z Hranic prohráli těsně 1 : 2.

Když se podíváte na tabulku, tak branka v prvním zápase nás připravila o třetí místo. A také Bělá byla k poražení a i remíza s ní, by nám podle průběhu turnaje přinesla místo druhé. Ale na kdyby se nehraje, celkově naše děvčata obsadila  4. místo a neobhájila umístění z loňského roku.

Nicméně musím dívky pochválit za přístup k zápasům a vzorné chování, k lepšímu umístění scházelo málo, příští rok většina holek může v této kategorii pokračovat a věřím, že výsledky budou lepší.

Reprezentovaly nás:

Monika Olečková – Melánia Skálová, Kateřina Matějová, Tereza Trávníčková, Jana Straková, Tereza Kappelová, Tereza Přibylová, Kristýna Paprskářová, Kristýna Hudcová, Nella Hamalová, Natálie Réblová, Sára Kristlíková.

                                                                                   Mgr. Václav Crhonek

2018 12 05 Florbal 022018 12 05 Florbal 01

54321
(0 votes. Average 0 of 5)