01.02.2018 - Okresní kolo ve vybíjené

Naše děvčata se do okresního kola probojovala z kola okrskového, které vyhrála. Ve finále je čekala další čtyři družstva ze šumperského okresu.

Hned první zápas s II. ZŠ Zábřeh bylo pořádné drama, vyhráli jsme až náhlou smrtí o jeden život 9 : 8. Jak se později ukázalo, tento výsledek nás stál první místo. Mrzí to o to víc, že v zápase naše holky minimálně dvakrát zachránily soupeřky tím, že chytily míč po jejich vybití.

V dalším zápase jsme přehráli Bludov také 9 : 8, porážku nám připravil Úsov v poměru 6 : 8. V posledním zápase jsme po nejlepším výkonu porazili domácí III. ZŠ Šumperk 11 : 7.

Po odehrání posledního zápasu vzešlo pořadí, v něm jsme figurovali na pěkném 3. místě. Je to určitě úspěch, ale o to víc mrzí, že jsme nevyhráli v normálním čase první utkání.

Naše sestava:

Monika Olečková, Nella Hamalová, Jana Straková, Lucie Ševčíková, Eliška Papuláková, Karolína Brachtlová, Tereza Kappelová, Barbora Sládková, Tereza Přibylová, Kristýna Paprskářová.

Dívky zaslouží pochvalu za zodpovědný výkon a výbornou reprezentaci naší školy, v tom mohou jít příkladem ostatním spolužákům. Holky díky!

Mgr. Václav Crhonek