01.02.2011 - Změna ve škole

Od 1. února tohoto roku došlo v naší Základní škole k jedné významné změně. K tomuto datu odešel do předčasného důchodu dlouholetý pracovník, zástupce ředitele Mgr. Stanislav Polcr.

Pan Polcr působil na škole od roku 1974 jako učitel, později zastával funkci zástupce ředitele. Během této doby poznal spoustu žáků, ke kterými měl vždy ten nejlepší vztah a přístup a kteří na něj dodnes s úctou vzpomínají a jsou mu vděčni za vše, co je ve škole naučil. Rovněž kolegové a kolegyně, bývalí i současní, určitě nikdy nezapomenou na jeho vstřícnost, ochotu vždy pomoci a poradit, na jeho rozvahu, klid a přehled. Jeho pracovní nasazení i osobní vlastnosti byly vždy příkladem nám ostatním.

Říká se, že každý je nahraditelný. V případě pana Polcra to bude trvat určitě dlouhou dobu, než se ho podaří nahradit. Chtěl bych panu Polcrovi ještě jednou upřímně poděkovat za všechno, co za ty dlouhé roky pro naši školu udělal a popřát mu hodně klidu, pohody a hlavně zdraví na jeho zaslouženém odpočinku. Stando – díky!

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel školy