Ve čtvrtek 21.5. jsme si s dětmi 1. a 2. třídy užili příjemné odpoledne v místním parku, kde jsme uspořádali piknik na téma zdravé mlsání. Děti si přinesly spoustu chutných a zároveň zdravých dobrot – nechybělo čerstvé ovoce, zelenina, domácí pomazánky ani celozrnné pečivo. Všichni se do zdravých svačinek pustily raketovou rychlostí a za chvíli se po všech dobrotách jen zaprášilo 😊
Společně jsme se shodli na tom, jak mohou i zdravé svačinky chutnat výborně.
Vychovatelky M+M









