09.03.2007 - Družina plná zábavy

Dětem za pololetní vysvědčení připravily vychovatelky školní družiny dětem zábavné odpoledne. V prostorách ŠD bylo rozmístěno 8 atrakcí. Děti měly startovní karty a za splnění dostaly razítko. Po skončení soutěže si nakupovaly v Krámku drobnosti podle počtu získaných razítek. Děkujeme žákům z druhého stupně naší školy za pomoc při táto akci.

Vychovatelky ve školní družině:

1.oddělení   – Jaroslava Hrubá

2.oddělení   – Věra Pořízková

3.oddělení   – Milena Lehká

4.oddělení   – Alena Bartoňková

Bramboriáda

V podzimním čase jsme ve školní družině uspořádali ,,Bramboriádu“.Z bramborových tiskátek jsme zdobili záložky do knih, navlékali jsme bramborová tiskátka a v troubě se pekly plátky brambor.

Drakiáda

V podzimním čase jsme se za krásného počasí sešli s rodiči na poli a užili si pouštění draků. Soutěžilo se, který drak se dostane do vzduchu jako první a který tam co nejdéle vydrží a také který se dostane co nejvýš. Bylo to moc prima odpoledne.

Milena Lehká