5.3.2020 - Zima v družině

Advent byl v naší družině voňavý, tvořivý a hlavně veselý. Měli jsme spoustu práce s vánoční výzdobou, chystáním vystoupení na rozsvěcování vánočního stromu a pečením perníčků. Za odměnu děti dostaly od Ježíška nové hry a hračky a my z II. oddělení jsme si před prázdninami vyzkoušeli spaní v družině. Zahráli jsme hry, upekli si buchtu k snídani, absolvovali krátkou stezku odvahy, splnili spoustu úkolů, zatancovali a zazpívali si, nacpali se pizzou a nakonec kolem půlnoci usnuli u vánoční pohádky…. .

Po jarních prázdninách jsme se věnovali sv. Valentýnu a hlavně masopustu. Na Tučný čtvrtek jsme si povídali o zabíjačce a vytvořili skupinovou koláž s masopustními koláčky, jitrnicemi, klobáskami atd. V pátek se děti převlékly do masek a tančily a soutěžily při masopustní veselici…..

Kolektiv vychovatelek

číst dále