28.6.2018 - Hodnocení matematiky

Jako každý školní rok, i v tom loňském, jsme se zapojili do soutěží matematických, tentokrát s velmi pěknými výsledky.

Největšího úspěchu dosáhli ve své kategorii Alexandr Stoljar ze 7. třídy, Miroslav Sedláček ze 7. třídy a Matěj Bartoněk ze 6. třídy, kteří se stali úspěšnými řešiteli okresního kola Matematické Olympiády. Výborně nás reprezentovala v okresním kole Pythagoriády i Renata Kusá z 8. třídy.

Velký dík patří také ostatním žákům, kteří reprezentují naši školu v matematice. Patří mezi ně:

z páté třídy – Dominik Jakubica, Filip Pospíšil, Radek Sládek, Jana Straková, Matyáš Bartoněk, Nella Hamalová a Monika Olečková

z šesté třídy – Barbora Sládková, Nikolas Cihlář, Matyáš Valenta a Ondřej Žáček

z osmé třídy – Veronika Kalusová

z deváté třídy – Michaela Kobzová a Michaela Janošová

Blahopřejeme ke skvělým úspěchům, děkujeme všem za velmi dobrou reprezentaci naší školy a přejeme hodně štěstí i v tom školním roce letošním.

Mgr. Helena Hrubá

2018 06 28 Matematici