27.05.2016 - Král a královna školy 10.ročník

Populární a oblíbená soutěž Král a královna školy letos oslavila kulaté jubileum. V pátek 27. května se uskutečnil její jubilejní desátý ročník!

O popularitě této soutěže svědčí mj. i fakt, že se mezi diváky vždy objeví bývalí žáci školy i rodiče soutěžících dvojic. Letos navíc byli pozváni i všichni vítězové předcházejících ročníků a mě osobně moc potěšilo, že z celkem osmnácti bývalých královen a králů školy se jich na letošní soutěž přišlo podívat čtrnáct!

V letošním jubilejním ročníku se představilo pět soutěžních dvojic, které před zraky pozorné poroty předváděly skvělé výkony. Do užšího finále se probojovali zástupci 6. třídy, Natálka Janíčková a Adam Dubový, a dvojice z 9.A třídy, Míša Hegrová a Ondra Kovář. Nejtěsnějším možným rozdílem, o pouhý jediný bod, zvítězili reprezentanti 9.A, Míša a Ondra. Uznání a poděkování za předvedené výkony však určitě zaslouží všichni soutěžící!

Poděkovat bych chtěl i hlavnímu sponzorovi této akce, kterým je tradičně Bc. Jitka Horáčková.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ Libina