27.02.2021 - Masopust

V pátek 26.2. 2021 si žáci 2.B ZŠ v Horní Libině společně s třídní učitelkou, p. asistentkou a p. vychovatelkou uspořádali masopustní průvod. V hodině výtvarné výchovy si žáci připravili své masky, u některých se při výrobě zapojili i rodiče a někteří si masku dodělávali v rámci výtvarné činnosti v odpolední družině s p. vychovatelkou L. Salačovou. Akce se nám velmi vydařila, počasí nás nezklamalo a nejednomu z projíždějících řidičů i spolujezdců jsme vykouzlili úsměv na rtu. A o to nám také šlo. Nejenom si zavzpomínat na staré tradice, na které by bylo škoda zapomenout, ale udělat v této nelehké době radost i ostatním.

Mgr. Daniela Konvalinková, třídní učitel 2.B

Masopust