15.04.2019 - McDonald´s Cup v Hrabišíně

Dne 15.04.2019 se zúčastnili žáci 4. a 5. ročníku McDonalds Cupu v Hrabišíně. Naši školu reprezentovali Skála Adrian, Pluskal David, Leder David, Baklík Ondřej, Piňos Štěpán, Pospíšil Matěj, Pařil Eduard, Beneš Matyáš, Ošlejšek Vojtěch, Sedláček Lukáš, Utěšený David, Ševčík Michal, Skála David. Našimi soupeři byli: ZŠ Hrabišín a ZŠ Údolí Desné. Výsledky zápasů: ZŠ Libina vs. ZŠ Hrabišín 6:1,  ZŠ Libina vs. ZŠ Údolí Desné 8:1. Všichni naši hráči prokázali soudržnost ve výkonu na hřišti a především nadšení v každém z utkání. Výborný individuální výkon předvedli David Utěšený v útoku, Michal Ševčík v obraně a Matěj Pospíšil v bráně. Všichni ostatní hráči se výborně doplňovali ve všech herních činnostech. Naše družstvo si vybojovalo postup do okresního finále v Šumperku. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Zvláštní poděkování trenéru Martinu Utěšenému za vynikající spolupráci.

Mgr. Leoš Minář

2019 04 15 McDonakd cup