11.3.2020 - Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku v ZŠ Libina

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku ZŠ Libina nám umožňuje jednoduše přímo z domova přihlásit vaše dítě k zápisu do 1. ročníku. Registraci je možno provést na internetové adrese https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/zslibina/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#

Po přistoupení na odkaz se nám zobrazí formulář (pokud se zobrazí jiný, vyhledejte v levé části obrazovky odkaz Přihláška do 1. ročníku ZŠ a klikněte na něj):

Na formuláři je možno přihlásit najednou až 5 dětí, za podmínky, že mají stejného zákonného zástupce.

U každého dítěte je nutné povinně vyplnit položky: Jméno, Příjmení, Datum narození, Obec, PSČ. Ostatní údaje, tedy Ulice, Číslo popisné/orientační a Část obce jsou nepovinné.

V části formuláře Ostatní můžeme pomocí zaškrtávacího pole škole dát na vědomí, zda a v jaké třídě má dítě na této škole sourozence, zda budete pro dítě žádat odklad povinné školní docházky, či zda byl dítěti odkad již udělen v minulém roce.

Přihlášku škole odešlete kliknutím na tlačítko Potvrdit a přejít na výběr termínu. Po kliknutí se zobrazí formulář pro výběr termínu.

Možnost přihlášení nám signalizuje text Přihlásit vedle zvoleného termínu.

Dokončení registrace provedeme kliknutím na tlačítko Dokončit registraci, čímž dojde k odeslání dat škole. Na e-mailovou adresu rodiče zadanou při registraci přijde po úspěšné registraci e-mail s potvrzením termínu.

S sebou k zápisu si prosím vezměte rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, vyplněnou žádost o přijetí k základnímu vzdělávání a vyplněný zápisový list.

Mgr. Bc. Iva Navrátilová

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání

Zápisový list

Žádost o odklad povinné školní docházky