11.12.2018 - Rozsvěcení vánočních stromů v Domově pro seniory

V úterý 11. prosince děti z prvního stupně naší školy přišly svým vystoupením potěšit babičky a dědečky do Domova pro seniory při tradičním rozsvěcení ne jednoho, ale hned dvou vánočních stromů. Jeden menší je v  zahradě u betléma, druhý velký strom svítí před areálem Domova u parkoviště.

I přes nepříznivé počasí, kryté střechami zahradních altánů, děti za doprovodu kytary paní učitelky Konvalinkové zazpívaly vánoční písně a zarecitovaly básničky, jež některé babičky dojaly až k slzám. Pro všechny obyvatele Domova žáci z 5. B vyrobili přes 60 vánočních přání a po vystoupení je předali spolu s mladšími kamarády přítomným seniorům.

Těm, kteří se ze zdravotních důvodů nemohli akce zúčastnit, přáníčka za školáky předaly pracovnice Domova.

Všechny přítomné zahřál nejen horký čaj či punč, ale i pocit, že jsme aspoň na chvíli potěšili srdíčka obyvatel Domova.

Mgr. Eva Štenclová

2018 12 11 vanocni stromen012018 12 11 vanocni stromen02