05.12.2018 - Mikulášské psaní na klávesnici

Rok uběhl jako voda a žáci naší školy opět vyrazili směrem do Uničova. Letos se naše škola zúčastnila již 22. ročníku  Mikulášské soutěže v psaní na klávesnici, kterou pořádá SPŠ a SOU Uničov. Tento rok se do soutěže přihlásily školy: ZŠ Libina, ZŠ Štěpánov, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Medlov, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Luká, ZŠ Jungmannova Litovel, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Haškova Uničov a ZŠ nám. Svobody Šternberk. Opět došlo na rozdělení do dílčích skupin a z těchto skupin byl určen celkový vítěz. Na celkové vítězství jsem sice nedosáhli, ale žáci se snažili a podali pěkný výkon. V naší skupině byl nejlepší Ondřej Ješko, který se v naší skupině umístil na prvním místě, na druhém místě byl Matěj Bartoněk a na třetím Adam Dubový. Naši školu dále reprezentovali: Sabina Kallerová, Tomáš Koňárek, Ondřej Dvořák, Adéla Lounová, Sabina Cacková a Martin Soldán. Všem žákům děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2018 12 05 psani deseti2018 12 05 psani deseti Diplom