04.12.2019 - Mikulášské psaní na klávesnici

Stejně jako tomu bylo minulé roky i letos jsme vyrazili do Uničova na 23. ročník  Mikulášské soutěže v psaní na klávesnici, kterou pořádá SPŠ a SOU Uničov. Tento rok se do soutěže přihlásily školy: ZŠ Libina, ZŠ Štěpánov, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Medlov, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Luká, ZŠ Šumvald, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Haškova Uničov a ZŠ nám. Svobody Šternberk. Opět došlo na rozdělení do dílčích skupin a z těchto skupin byl určen celkový vítěz. V naší skupině byl nejlepší Ondřej Ješko, který se v naší skupině umístil na prvním místě, na druhém místě byl Matěj Bartoněk. V celkovém pořadí obsadil Ondra Ješko vynikající třetí místo, za které obdržel krásnou věcnou cenu. Naši školu reprezentovali: Ondřej Ješko, Miroslav Sedláček, Tereza Martinková, Tereza Přibylová, Matěj Bartoněk, Ondřej Žáček, Viktor Lašák, Kristýna Hudcová, Adam Chlup a Daniel Halouzka. Všem žákům děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2019 12 04 Psani A