02.12.2015 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 2. 12. 2015 proběhla na Obchodní akademii v Uničově „Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici“ v programu ZAV. Soutěže se zúčastnili žáci z 11 základních škol regionu Uničov: ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Jungmannova Litovel, ZŠ Štěpánov, ZŠ Medlov, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Luká, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Šternberk, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Libina a ZŠ Bohuňovice. Naší školu reprezentovali: Michal Mazáč(9.A), Jana Vodičková (9.A), Amálie Holoubková (9.B), Patrik Schön (9.B), Tereza Salátová (8.), Libor Olečko (8.), Michal Ocetek (8.), Tereza Drábková (7.), Michaela Kobzová (7.) a Vendula Němečková (7.). Soutěžící byli rozděleni do skupin a poté byli vyhlášeni nejlepší tři soutěžící v každé skupině, kteří obdrželi věcné dary. V naší skupině získala druhé místo Amálka Holoubková a třetí místo Jana Vodičková. Všem žáků patří poděkování za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák