01.03.2019 - Okrskové finále v halové kopané v Šumperku

Žáci naší školy se zúčastnili okrskového finále v halové kopané v Šumperku. Soutěžilo se v  III. a IV, kategorii základních škol, což odpovídá smíšené kategorii žáků 6.-9. ročníků. Naše škola nominovala sedm žáků 7. ročníku (Körner Jan, Utěšený Michael, Beneš Filip, Žáček Ondřej, Ošlejšek Dominik, Lašák Viktor, Polončík Dominik) a šest žáků 8. ročníku (Bartoněk František, Koňárek Tomáš, Janoš Patrik, Laštůvka Miroslav, Sekanina Vojtěch, Ješko Ondřej). Soupeři: III.ZŠ, IV. ZŠ a VI. ZŠ ze Šumperka. Výsledky jednotlivých zápasů: Libina vs. IV. ZŠ 0:8, Libina vs. III.ZŠ 2:7, Libina vs. VI.ZŠ 2:3. Náš výsledkový propad se odrazil v tom, že všichni soupeři měli na soupiskách převážně nebo pouze žáky 9. ročníků, což regule turnaje povolovaly. Náš tým jel především získat zkušenosti a „vyhrát se“. Perspektivně můžeme útočit na přední příčky v turnaji v následujících ročnících. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za reprezentaci a především za bojovnost proti mnohdy o dvě hlavy větším soupeřům.

Mgr. Leoš Minář

2019 03 01 halova kopana